ŞipŞak Sigorta

Sigorta Şirketiniz Sigorta şirketimiz, güçlü finansal kaynakları, deneyimli ekibi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile sigorta sektöründe lider konumdadır.

İletişim Bilgileri

HAZNEDAR MAH. ŞEVKETDAĞ CAD. ERDEN NO: 78 C
GÜNGÖREN/ İSTANBUL
info@sipsaksigorta.com
+90 (312) 911 70-52 (Dahili 3)

İşyeri Sigortası Fiyatları
için fiki|

 • En uygun teklifler için temsilcimiz 10 dakika içerisinde sizi arayacaktır.
 • İşimize verdiğimiz hassasiyetimiz dolayısıyla temsilcilermiz işyerinizi ziyaret ediyor ve sizin için en iyi poliçeyi hazırlıyor.
Bu bilgiler sana özel teklif hazırlayabilmemiz için gereklidir.
İşyeri Sigortası Teklifi Al
İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası Nedir?

İşyeri Sigortası, hasar ve kaza durumlarında aracında ortaya çıkan zarar masraflarını karşılar. Bu sayede yüksek hasar masraflarına karşı bütçeni korur. Kasko sigortan aşağıdaki durumlarda devreye girer;

 • Aracının başka bir araçla çarpışması
 • Aracına başka bir aracın ya da yabancı bir maddenin çarpması
 • Aracını iraden dışında bir yere çarpman
 • Üçüncü kişilerin aracına zarar vermesi
 • Aracının ve parçalarının çalınması
 • İşyeri Sigortası

Online Kasko Sigortası Nasıl Alınır?

Kasko sigortanı internet üzerinden hızlı bir şekilde satın alabilirsin. Online kasko teklifi almak için T.C. kimlik ve cep telefonu numaranı yukarıda bulunan teklif alma aracına girmen yeterlidir. Sadece 2 dakika içerisinde kasko tekliflerini tek bir ekranda karşılaştırabilirsin.

Sigortam.net olarak kasko teklifleri arasından tercih yapmanı daha da kolaylaştırmak için sana özel ürün önerileri sunuyoruz. “En Kapsamlı”, “En Ucuz” ve “Önerilen Teklif” başlıklarıyla senin için öne çıkardığımız kasko ürünlerini inceleyebilirsin.

Anlaşmalı sigorta şirketlerinin teklifleri arasından aracını en geniş kapsamla koruma altına almak istiyorsan en geniş teminatlı kaskoyu seçebilir, fiyat benim için tek kriter diyorsan en ucuz kasko önerisini tercih edebilirsin. En uygun fiyata maksimum teminatlara sahip kaskoyu almak için de önerilen teklif seçeneği tam sana göre olacaktır. Sen de ihtiyaçlarına uygun poliçeleri incelemek için online kasko teklifi al, satın alma işlemin tamamlandıktan sonra poliçen e-mail adresine gönderilsin.

Kasko Yaptırmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

İlk defa kasko yaptırmak isteyenler ya da kasko yenileme zamanı gelen araç sahipleri için poliçe seçimi yapmak oldukça önemli bir konudur. Kasko yaptırma sırasında dikkat edilecek ilk kriter poliçenin teminat kapsamıdır. İhtiyari mali mesuliyet (İMM),hasarsızlık indirimi koruma, orijinal cam değişimi, ikame araç, servis geçerliliği gibi avantajlı kasko teminatlarını kapsayan bir poliçe tercih edersen, hasar durumlarına karşı daha geniş kapsamlı bir koruma elde edebilirsin. Araç kasko yaptırma konusunda bir diğer önemli kriter ise bütçene uygun poliçeyi belirlemektir. En uygun primlerle en kapsamlı poliçeyi anında bulabilmek için bilgilerini girerek hızlı kasko teklifi alabilirsin. Bu sayede kendi ihtiyaçların için en iyi kasko teklifini seçerek hasar risklerine karşı güvence oluşturabilirsin. Daha düşük kasko ücretleri olan poliçeleri incelemek için teminat kapsamı dar olan ürünlere bakabilirsin.

Kasko Sigortası Nasıl Hesaplanır?

Araç kasko fiyatları hesaplanırken aracının markası, modeli, üretim yılı, plakası gibi unsurlar dikkate alınır. Aynı zamanda ehliyet süren ve mesleğin de fiyatları etkiler.

Aracınla daha önce herhangi bir kazaya karışıp karışmadığın da kasko fiyatının hesaplanmasında etkili bir unsurdur. Hasarsız geçirdiğin bir yılın sonunda poliçeni yenilerken hasarsızlık indirimi alabilir, kasko poliçeni daha uygun bir fiyata yaptırabilirsin.

İşyeri Sigortası fiyat hesaplamasında en önemli kriterlerden biri de teminat kapsamıdır. Çarpma, çarpılma gibi ana teminatların yanında kasko sigortana birçok ek teminat ekletebilirsin. Örneğin mini onarım, yol yardım ya da ihtiyari mali mesuliyet ek teminatları olan bir kasko sigortasının fiyatı, ek teminatları olmayan bir kaskoya göre daha yüksek olabilir.

Neden ŞipŞak Sigorta?

Poliçemi neden ŞipŞak Sigorta’dan almalıyım?

Doğru Ürün

Yenilenen yapay zekâmızla, onlarca sigorta teklifi arasından ucuzunu, sana uygununu ve kapsamlısını buluyoruz. Net teminatlar ve net

 • En İyi Fiyat
 • Poliçede kelime oyunlarına yer yok.
 • Binlerce seçenek arasından yapay zeka ile en doğru sonuç.

İyi Fiyat

Önceliğimiz her zaman sensin. Çalıştığımız tüm şirketlerde bütçeni düşünerek “en iyi fiyat garantisi” sunuyoruz.

 • Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare.
 • Nullam quis risus eget urna mollis ornare.
 • Donec id elit non mi porta gravida at eget.
Learn More

7/24 Hizmet

22 yıllık tecrübemiz ve uzman sigorta danışmanlarımızla 7/24 her ihtiyacında yanındayız. Üstelik hasar anında saniyeler içinde bize ulaşabilirsin.

 • Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare.
 • Nullam quis risus eget urna mollis ornare.
 • Donec id elit non mi porta gravida at eget.
Learn More

Şipşak Sigorta Süreçleri

ŞipŞak Sürecimiz nasıl işliyor?

Talebinizi alıyoruz.

Sizin gönderdiğiniz talebi, sizler için yapay zeka ile en iyi poliçeyi araştıyoruz. Bu poliçelerin fiyat/garanti esasıyla değerlendiriyoruz.

Sizlere dönüş sağlıyoruz.

Ortalama 8 dakika içerisinde siz değerli müşterimizi arıyorve poliçeler hakkında bilgi sağlıyoruz.

Ödeme

Sanal pos-havale-eft seçenekleriyle ödemenizi gerçekleştirip,poliçenizi kestiriyorsunuz.

DAHA FAZLA CEVAP İÇİN
HEMEN ARA 0312 911 70 52

ŞipŞak Sigorta'a Sıkça Sorulan Sorular

Şipşak Sigorta olarak, sizlere en uygun fiyatları sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutuyor ve poliçelerimizi oluştururken sizin önceliklerinizi ve hassasiyetlerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Poliçelerimizde karmaşık kelime oyunlarına ve sürprizlere yer vermeden, siz değerli müşterilerimize en kapsamlı korumayı sunuyoruz. İyi bir poliçenin kalitesi, kötü günlerinizde ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Biz, kötü günlerde yanınızdayız ve sizi korumak için sadece bir telefon uzaklığındayız.

Ortalama,8 dakika içerisinde sizlerle irtibat kuruyoruz.

Şipşak Sigorta ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi fiyatı sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize özel hazırladığımız indirimlerden faydalanabiliyorsunuz.

Müşteri temsilcilerimiz, sizlerle doğrudan iletişime geçerek önceliklerinizi ve hassasiyetlerinizi anlamak için buradalar. Sizlerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, karmaşık kelime oyunlarına başvurmadan en uygun fiyatlı kasko poliçesini sunmak için çaba gösteriyorlar. Müşteri temsilcilerimiz, sizin için en iyi kasko seçeneklerini belirlemek ve sizi en iyi şekilde korumak için çalışıyorlar. Bizimle iletişime geçtiğinizde, poliçenizin kalitesini ve uygunluğunu sağlamak için uzman bir ekibin hizmetinde olduğunuzu unutmayın. Şipşak Sigorta olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor ve sizin güvende hissetmenizi sağlamak için buradayız.